X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

من و همسرم در اروپا

رمز پست های آینده

اومده سؤال می پرسه وقتی جوابش رو با حوصله می دم عوض تشکرش بابت وقتی که براش گذاشتم مثل مریض ها میاد کلی توهین می کنه! آدم باورش نمی شه که یه عده چقدر روان پریش هستن، خدا شفاش بده اینقدرم بی سواده که عرضه نداره آدرس ایمیلش رو درست تایپ کنه که جواب بگیره یعنی تایپ عبارت یاهو دات کام به انگلیسی اینقدر سخته؟ هرچند من وقت و حوصله برای جواب دادن به همچین بی شخصیت هایی رو ندارم خدا رو شکر وقتی رمز خواست بهش ندادم همینه که می گم فقط به خواننده های روشن که تا حدودی می شناسمشون رمز می دم خوبه که زود نقابش رو برداشت قبلش که امی جون و عزیزم توی کامنت هاش بود ( البته کامنت هایی که فقط به طمع رمز گرفتن اخیراً می ذاشت ) اما یهو نقابه افتاد و توهین اونم بی دلیل ... یه عده حالشون خرابه ازشون بیشتر از این توقعی نیست من که راحت میندازمشون بیرون اما چه بدبختن اطرافیانشون.

در هر صورت رمز قبلی رو که برای پست عکس های خودم و دخترم بود تصمیم دارم عوض کنم به دو علت یکی اینکه یک نفر خیانت در امانت کرده و رمزی رو که با اعتماد کردن بهش داده بودم به یکی دیگه هم داده بود و من متوجه شدم ( توضیحش بماند ) و دوم اینکه توی اون پست من به تعدادی از دوستان که از قبل می شناختم اما روشن نبودن هم رمز دادم در حالی که الان فقط و فقط می خوام به روشن ها رمز بدم برای اینکه به این وسیله ازشون تشکر کرده باشم البته این رو توی همون پست هم گفته بودم ولی باز به بعضیا با ارفاق رمز دادم اما الان می خوام دایره کسانی که رمز می گیرن رو محدودتر کنم مخصوصاً برای پست های عکس دار، امیدوارم باز یه عده نیان بگن ازت توقع نداشتم از دستت ناراحت شدم که چرا به من رمز ندادی؟ و از این کامنت ها یا توقعات عجیب و غریب همیشه خاموشن ولی انتظار اعتماد دارن.

 دیگه اینکه اون موقع به بعضی هایی رمز دادم که هم اسم یک خواننده روشن بودن و من گیج شدم یعنی نمی دونستم این الان کدومه؟ اما برای اینکه حق خواننده روشنم پایمال نشه برای هر دوشون رمز فرستادم اما الان ازتون می خوام از این به بعد اگه برای من کامنت می ذارید چه وبلاگ دارید چه ندارید حتماً آدرس ایمیلتون رو بذارید تا از این طریق توی ذهنم قابل شناسایی باشید مخصوصاً تمام مریم ها، ساراها، فاطمه ها، مرضیه ها، محبوب ها و ... که اینجا همنام زیاد دارن، تصمیم دارم از این به بعد هر کسی کامنت گذاشت ایمیلش رو برای خودم تکرار کنم تا توی ذهنم بمونه بنا بر این همیشه و همیشه آدرس بذارید لطفاً.

از اونجایی که خوب نیست دوباره بگم هر کی رمز می خواد توی کامنت ها بگه، خودم کامنت های این پست رو می بینم و برای هر کسی که بشناسم رمز می فرستم، البته الان قرار نیست رمز بفرستم هروقت پست رمزی نوشتم این کار رو می کنم فقط این پست رو الان گذاشتم تا بگم لطف کنید از این به بعد با آدرس ایمیل برای من کامنت بذارید تا توی ذهنم بمونه، بعضیا با کارهایی که می کنن فقط برای من دردسر درست می کنن و کارم رو زیادتر می کنن وگرنه کی حوصله داره دوباره برای صد و خورده ای نفر ایمیل بزنه؟

- پست های سفرنامه ای احتمالاً تمامش رمزی خواهد بود. 

- کامنتدونی رو می بندم چون فعلاً پست ها رو عمومی می نویسم کاش کلاً لازم نبود پست رمزی بنویسم چون خودم هم دوست ندارم اما بعضی وقتا مجبورم.


نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.


  • جعبه جادویی