X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

من و همسرم در اروپا

داشته های کوچولوی من

امروز رفتیم Boots می خواستم رژ لب بخرم. یک عکس از دوست دختر جانی دپ دیده بودم که یک رنگ رژ خاصی رو استفاده کرده بود منم دیگه دلم رفت با خودم گفتم تا نخرمش از پا نمی شینم! بالاخره امروز اون رنگ رو توی بوتز پیدا کردم اما خوب از دو تا رنگ دیگه هم خوشم اومد و هر سه تاش رو برداشتم. دونه ای 7 پوند بود یعنی جمعاً 21 پوند ولی وقتی رفتم پای صندوق حساب کنم گفت می شه 14 پوند. تازه متوجه شدم از بخش 3 تا بخر اما پول 2 تا رو بده اونا رو برداشته بودم ( three for two ) این یک سیستم خرید در انگلستانه که آی حال می ده آی حال می ده! دیدید وقتی یک پول یا چیزی که انتظارش رو نداشتید به دستتون می رسه حتی اگه کم باشه مزه اش از پولی که بابتش کار کردید و زحمت کشیدید بیشتره؟! دمشون گرم خیلی حال می دن به مشتری .

اون وقت ایران که بودم از یک فروشگاه لوازم آرایشی یک بار 350 تومن خرید کردم فقط 5 تومن تخفیف داد! از یک فروشگاه دیگه 200 تومن خرید کردم کلاً تخفیف نداد و گفت قیمتا مقطوعه مطمئن باشید ضرر نمی کنید، منم صد در صد مطمئن شدم که راست می گه!

بابا آخه این سیستم های باحال اینجا رو چرا صاحبان فروشگاه ها در ایران اجرا نمی کنن؟ مشتری بیشتر جذب می شه که، این فروشگاه های غول زنجیره ای با همین ایده های مشتری پسند کم کم شعبه هاشون رو گسترش دادن با حراج های آخر فصل، با یکی بخر یکی مجانی ببر، با یکی بخر دومی رو نصف قیمت ببر، با سه تا بخر به قیمت دو تا، با تخفیف های خوب به مناسبت های خاص ملی و مذهبی، با ... چرا این ایده ها توی ایران اجرا نمی شه؟ 

ولش کن بحث اقتصادی نمی خواستم بکنم، کاری به این که چرا اجرا نمی شه ندارم من که مغازه دار نیستم که بخوام دنبال ایده و الگو برم فقط می گم کاش اجرا می شد ( در راستای همون کاش توی بحث پست قبل ) اونطوری هم مردم کلی خوش به حالشون می شد هم کم کم بحث رقابت پیش می اومد کیفیت ها بالاتر می رفت فروش بیشتر می شد، همه چیز پویاتر می شد، شایدم الان اجرا می شه، اون سال ها که نمی شد.

حالا دلتون نسوزه منم اینجا به یک چیز بزرگ توی ایران غبطه می خورم اونم قبلاً گفته بودم، اون تنوع و رنگارنگی و حق انتخاب بیشتر برای مشتری که در ایران هست اینجا برای خیلی چیزا وجود نداره برای همین من وقتی ایران می رم خیلی خرید می کنم شاید برای نیاز یک سالم، انواع کفش و کیف و لباس و وسایل خونه و ... به اون تنوعی که در ایران هست اینجا به دلیل فرهنگ مردم نیست چون مردم اینجا ساده تر از ایرانی ها هستن و زیاد به تنوع اهمیت نمی دن، شاید احمقانه به نظر بیاد اما من سبدهای مخصوص شستن میوه رو هم در سه رنگ مختلف از ایران خریدم و آوردم چون اینجا چیزای رنگارنگ و متنوع ندیدم و دوست داشتم اینقدر طرح و رنگ جلوی روم باشه که بتونم انتخاب کنم و آشپزخونه ام رو خوشگل کنم اما نبود.

هنوزم خوشحالم بابت سه تا رژ جدیدم، پارسال هم دو تا پنکیک از همین بوتس خریدم طبق قاعده یکی بخر دومی رو نصف قیمت باهات حساب می کنیم، اونم کلی حال داد دیگه مشتری شون شدم نه فقط برای این سیستم های فروششون بلکه کیفیت محصولاتی که ارائه می دن هم خوبه، بله اینطوری مشتری رو برای خرید بیشتر به فروشگاه هاشون جذب می کنن.


فردا دوشنبه بنک هالیدی و تعطیله، کجا بریم؟ کجا نریم؟ هوا رو چک کردم قراره 12 درجه بشه برای تفریح حال نمی ده بهتره بریم تسکو خرید هفتگی خونه رو بکنیم و برگردیم، جای دیگه ای نمی شه رفت.

این هم از سه روز تعطیلی این هفته ...

 

نظرات (137)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.
سلام امی جون ... مبارک باشه رژ لبات ... مخصوصاً که وقتی با قیمت خوب هم خریده بشه که خیلی کیف داره ... امیدوارم تا اینجا حسابی از این لانگ ویکند لذت برده باشی و تا سه شنبه هم براتون خوب و شاد باشه ...
دوشنبه 4 خرداد 1394 ساعت 02:42 ق.ظ
پاسخ:
سلام مرسده جان مرسی. دو روزش رو رفتیم بیرون و بد نبود روز سوم هم توی خونه خودمون رو سرگرم کردیم.
وای این 3 تا بخر و پول دو تا رو بده خیلی حال می ده حتی اگر پولش کم باشه
می دونی انگار حس سود و برنده شدن و خوشحالی که به مشتری می ده باعث میشه که همیشه اون برند تو ذهن آدم با خاطره شاد پیوند بخوره .دیشب منم تو کولز وقتی از این پد های شیردهی که بیمارستان گفته بیارین 3 تا خریدم و موقع حساب کردن پول 2 تا شو دادیم همین حس رو داشتم..
امی خیلی ترس برم داشته واسه به دنیا اومدن بچه..مید وایفم میگفت واسه مادرهایی که دیابت بارداری دارن احنمال اینکه زردی داشته باشه نوزاد یا افت قند خون و چند روزی بشتری بشن بالاست..کلا یه دلشوره بدی دارم و تازه میفهمم چقدر نتهاییم اینجا و چه بی تجربه..
دوشنبه 4 خرداد 1394 ساعت 02:55 ق.ظ
پاسخ:
نازی جان آدم یک وقتی توی زندگی به مرحله ای می رسه که یهو انگار بزرگ می شه، یهو خودش جای مامان و باباش رو می گیره و باید نه تنها زندگی خودش رو اداره کنه بلکه از یک موجود کوچولوی دیگه هم تمام و کمال مراقبت کنه، یه دفعه حس می کنی خیلی بزرگ شدی دیگه اون دختر بی مسؤولیت خونه بابا نیستی، این هم شیرینه و هم ترس داره اما طبیعیه عزیزم، غربت آدما رو زودتر بزرگ می کنه تو از پسش برمیای نگران اتفاقات احتمالی هم نباش شاید اونطور نشه اگه هم شد تیم دکتر و پرستارهای اونجا بهتر از مادرت و خانواده ات بهت رسیدگی می کنن.
منم عاشق خرید کردن هستم...مبارکتون باشه..میشه بگین چه مارکی گرفتین؟
دوشنبه 4 خرداد 1394 ساعت 03:07 ق.ظ
پاسخ:
مرسی.
Sensational
بوتس خیلی کارش درسته !
امی بوناس کارتش رو هم داری ؟ که موقع خرید امتیاز جمع کنی .
تابستون که مامانم اومده بودن از بوتس مقداری خرید کردن و من از مبلغی که از امتیازاتم تو این چند سال توی کارتم جمع شده بود پرداخت کردم ، مامانم که اماده حساب کردن بود ، تعجب کرده بود میگفت چرا پولشو نمیدی !؟ منم گفتم گفت شما خیلی خانم خوبی هستی مجانی براتون حساب میکنیم
حالا دوباره دارم اامتیازاتمو جمع میکنم و گذاشتم هر وقت قسمت شد و مامانم دوباره اومدن براش از این خریدای مجانی بکنم
دوشنبه 4 خرداد 1394 ساعت 03:36 ق.ظ
پاسخ:
الی جون اتفاقاً مسؤول صندوق بهم گفت کارتمون رو داری؟ گفتم نه حوصله هم نداشتم بگم برام بیاره و احتمالاً فرمی هم بابتش پر کنم. تا چقدر خرید باعث پوینت جمع کردن می شه؟ می شه در موردش توضیح بدی؟ اگه خوب باشه منم می رم این دفعه عضو می شم.
راستی نمی دونم چرا اون شب توی متن نوشته بودم بوتز؟! با کامنت تو متوجه شدم خودم هم س تلفظ می کنم رفتم درستش کردم، مرسی .
دوستم اینجا هم سیستم 3تا بخر و برای 2تاش پول بده هست اما معمولا برای جنس های بنجل همچین سیستمهایی هست.مثلا همون تی شرتهایی که دور از جونت انگار تو دهان گاو بودن از بس بی رنگ و زشتن .کلا اینجا چیزهای به درد بخور آف نمی خوره زیاد .ضمنا مبارک خریداهات هم باشه
دوشنبه 4 خرداد 1394 ساعت 03:54 ق.ظ
پاسخ:
مرسی زهرا جان. نه اینجا به برندهای درست و حسابی هم آف می خوره همینه که آدم با دل مطمئن خرید می کنه.
سلام امی جان
سه هفته ای میشه که با وبلاگت آشنا شدم
بیشتر پست هاتو خوندم حتی به آرشیوت هم سر میزنم
خوشحالم که پست جدید میذاری
از نوشته هات خوشم میاد
دلم میخواد مثل همیشه بیشتر مارو با انگلستان آشنا کنی
میتونم اگه یوقت سوالی درمورد آب و هوا و فرهنگشون داشتم بپرسم؟ ناراحتت نمیکنه این موضوع؟
من برات ایمیل هم فرستادم ولی جواب ندادی عزیزم
از خوندن پست هات همچنان لذت میبرم
دوشنبه 4 خرداد 1394 ساعت 04:21 ق.ظ
پاسخ:
سلام مری جان، خوش اومدی.
من هنوز به ایمیل های این چند روزم جواب ندادم چون سه روز که تعطیل بودیم بعدش هم خیلی سرم شلوغ بود بعد از کامنت ها به ایمیل ها هم جواب می دم.
در مورد آب و هوای اینجا که خیلی نوشتم در مورد فرهنگ مردم هم گاه و بیگاه اشاره هایی داشتم هر چیزی که به چشمم بیاد براتون در موردش می نویسم عزیزم.
سلام امی جون
اینجا هم با راه افتادن هایپر و ... مقداری از این حالت تخفیف در جهت تشویق پیش اومده. البته هنوز زیاد نه. مثلا چندتا ایراد داره ولی کلا خوبه.
چون هربار میریم خرید مخصوصا با دخترکوچولو که باشیم با قصد خرید شیرخریدهای دیگه هم شروع میشه.
دوشنبه 4 خرداد 1394 ساعت 04:26 ق.ظ
پاسخ:
بله این کوچولوها معمولاً دست خالی برنمی گردن خونه هر چیز خوشگل یا خوشمزه ای که ببینن می خوان .
سلام امی جان
پست هات خیلی برای من با ارزش هستند و هرکدوم برام یه مدرسه هست
دوشنبه 4 خرداد 1394 ساعت 04:44 ق.ظ
پاسخ:
خوشحالم این رو می شنوم .
س.امی جان خوش بحالت کاش سه تا رزت میدادی به من چون هم میدونم خوش سلیقه ای هم ارزون دراومده چندوقته میخوام یه رز خوشگل بگیرم تاخیر میندازم حالا منم امروز میرم میگیرم با قیمت استسنایی مقققطوع تخفیف نداریم(:کسل)دقیقا چهرشونم اینجوریه انگار زورشون میاد جواب مشتریو بدن میرم میخرم تاتوهم دلت بسوزه که ای کاش الان ایران بودی ی ی
دوشنبه 4 خرداد 1394 ساعت 04:46 ق.ظ
پاسخ:
خودم کم کم دارم برای تابستون میام ایران الهام الان دلم نمی سوزه فعلاً!
رژ خریدی بالاخره؟
من این ایده رو عملی میکنم
دوشنبه 4 خرداد 1394 ساعت 05:14 ق.ظ
پاسخ:
ایول یادت باشه هر چی سود کنی نصف نصف، چون ایده اش رو من به ذهنت انداختم!
سلام
امی جان الان توی فروشگاه های ایرانم همین طور شده
ما که شیرازیم توی هایپراستارمون کلی از این کارها هست
دوشنبه 4 خرداد 1394 ساعت 05:35 ق.ظ
پاسخ:
جدی؟ چه خوب ... می شه دقیقاً بگی قانون های خریدشون چیه؟ می خوام ببینم چیزی متفاوت از اینجاست یا همین ایده ها رو عملی کردن؟ و بعد هم اینکه دوستی گفت در ایران به جنس های بنجل آف می خوره، از کیفیت چیزایی که با این قانون ها می خری راضی هستی؟
وای خوش بحالت توشهرما که فقط برای خوراکیها به این صورته وای منو انداختی به هوس منم باید برم رژ بخرم البته یه روزی که شرجی کمتر باشه تو پست قبلی ازم پرسیدی تونستم تحمل کنم، آره دیگه مگه چاره ای هست ولی پام نرسیده خونه مثل جت پریدم توحموم ،یعنی خیس شده بودم ها حالا فکرکن قراره عروسیم شهریور باشه
دوشنبه 4 خرداد 1394 ساعت 05:45 ق.ظ
پاسخ:
شهریور دیگه هوا تا حد خوبی خنک می شه، فقط اگه صورتت خیلی عرق می کنه بهتره توی باغ عروسی نگیرین توی سالن کولر مانع عرق کردن صورت می شه، ایشالا به سلامتی.
مبارکت باشه خریدهات.
منم با این چیزای کوچیک کلی ذوق می کنم و تا مدت ها خوشحالم.
باهات موافقم. سیستم بازاریابی و جذب مشتری توی ایران زیاد فعال و بروز نیست.
حالا باز تهران اوضاعش بهتره اما توی شهرستانها همیشه یه روال عادی وجود داره و خبری از حراج های آخر فصل و این برنامه ها نیست.
دوشنبه 4 خرداد 1394 ساعت 06:12 ق.ظ
پاسخ:
امیدوارم این شیوه ها توی ایران هم فراگیر بشه و روی جنس های باکیفیت هم اجرا بشن تا مردم راضی باشن.
رژ لبات مبارک
ارزون خریدن خیلی به آدم حال میده
من این روزا مطالبی در مورد جذب مشتری واینا میخونم (درسی)حرفات برام مفید بود
دختر گلت رو ببوس
دوشنبه 4 خرداد 1394 ساعت 06:26 ق.ظ
پاسخ:
خواهش می کنم عزیزم خوشحالم به دردت خورد.
سلام امی جان خیلی وقته نوشته هاتو می خونم خیلی قشنگ می نویسی ناخودآگاه آدمو جذب می کنه که متنو تا آخر بخونه واقعاً اگه این ایده ها تو ایران اجرا بشه عالیه متأسفانه اینجا کمیت فدای کیفیته من یه پسر 8 ساله دارم که واقعا تو خرید لباس و مایحتاجش می مونم از بس ایده آل من نیستن
دوشنبه 4 خرداد 1394 ساعت 07:25 ق.ظ
پاسخ:
سلام عزیزم. اتفاقاً در ایران تنوع لباس بچه خیلی بیشتر از اینجاست فقط باید بدونی از کدوم فروشگاه ها بخری تا کیفیت خوبی هم داشته باشن. من پارسال چند دست لباس برای دخترم از ایران خریدم اما سه دستش آب رفت و کوتاه شد، بقیه شون خوب در اومدن.
salam khanoom gol, khubi azizam?
vay nago ke in haraj haye kam va nachiz bootz khaili michasbe
man vaghti miyam pishe khaharam khodamo khafe mikonam :D
choon inja khaili kam pish miyad ke intori beshe
bishtar ham baraye vasayele behdashti hast bishtar na arayeshi

yek chize jalebe dige dar morede forooshgahaii mesle boots va super drug UK in hastesh ke tanavooe markhash khaili khaili bishtar hast
va tanavooe mahsoolatesham bishtar az inja hast

mishe lotfan aksi ke roje lajabesho dost dashti ba ma ham neshoon bedi
manam dost daram rangaye jadido bebinamo dashte basham
bazam mamnoon

dokhtare nazeto az tarafe man bebooos
khosh begzare behetoon tatilat
دوشنبه 4 خرداد 1394 ساعت 08:06 ق.ظ
پاسخ:
سلام مریم جان، آره خوشبختانه اینجا از نظر لوازم آرایشی خیلی تنوع زیاده و حق انتخاب داریم ( برخلاف کفش و لباس ).
اون عکس رو قبلاً دیده بودم الان پیداش نکردم اما یک عکس دیگه پیدا کردم، ببین خوشت میاد؟ شبیه اینه:
http://s6.picofile.com/file/8190694526/afe2424caa4f164b94a571e7da8a518b.jpg
منم رژ لللللللللبببببببببب!!!!!
من توی لوازم آرایش فقط عاااااااااااااشق ریمل و رژ لبم و همییییییییییییشه (البته به غیراز مهمونی ها)فقط از همین دوتا استفاده میکنم
منم از اون سبد رنگی رنگی ها دارم و عااااااااااااااااااشقشونم
خدا رو شکر بلاخره ایران توی یه چیزی بهتر بود!
این سیستمهایی که تو میگی خیلی خوبه توی فروشگاههای اینجا پیاده بشه ولی قبول کن خیلی از مردم توان خرید همون یکیشم ندارن!
تو فکر کن یکی از کارمندهای همسرم ،با دو تا بچه و مستاجری داره با هشتصد ،نهصد تومن زندگی میکنه .اونم تازه از یک شرکت نیمه دولتی!!
قدرت خرید مردم بسیااااااااااااااااار پایینه :(
دوشنبه 4 خرداد 1394 ساعت 08:21 ق.ظ
پاسخ:
پانی جان من توی میزان قدرت خرید مردم ساکن ایران گیج شدم، از طرفی از این موردهایی که می گی هست و متأسفانه زیاد هم می شنویم از طرف دیگه وقتی میام ایران می بینم مردم خیلی در حال خرید هستن فروشگاه ها مخصوصاً توی مناطق مرکزی شهر خیلی شلوغ هستن، من یک بار می خواستم مانتو پرو کنم ده دقیقه توی صف اتاق پرو بودم! نمی دونم بالاخره مردم می تونن خوب خرید کنن یا نمی تونن؟! این مردمی هم که می گم الزاماً خیلی پولدار نبودن.
خوش باشی.
دوشنبه 4 خرداد 1394 ساعت 09:39 ق.ظ
پاسخ:
مرسی
اینجا هم تعطیل بود وشهر شلوغ.منم سبد و ظرف و ظروف از ایران میارم.اما کفش و اباس نه.مخصوصن کفش.کفشهای اینجا که خیلی بهتر از ایران هستن .استاندارد بهتری دارن.پا رو اذیت نمیکنن.
دوشنبه 4 خرداد 1394 ساعت 09:51 ق.ظ
پاسخ:
من با کفش هایی که از ایران می خرم هم راحت هستم، اتفاقاً اون کفشی که توی یک پست نوشته بودم که چسب دورش بعد از دو سه هفته باز شد رو از اینجا خریده بودم!
ان شاله به خوشی
دوشنبه 4 خرداد 1394 ساعت 10:03 ق.ظ
پاسخ:
مرسی عزیزم.
سلام
تسکو و بوتس یعنی جی؟
بنک هالیدی چی
دوشنبه 4 خرداد 1394 ساعت 10:11 ق.ظ
پاسخ:
سلام
تسکو و بوتس که از متن مشخصه اسم دو تا فروشگاه هستن، بنک هالیدی رو هم توی ویکی پدیا سرچ کنی توضیح مفصلش هست.
سلام امی جان
موافقم که سیستم جالبیه و هیجان انگیز برای مشتری ولی اگه بیاد ایران این سیستم چند سال طول میکشه مردم بهش عادت کنند و اعتماد کنند بهش.
چون یه بار از یه همسفریام تو سفر شنیدم که میگفت این جنسایی که اینجورین حتما یه مشکلی دارن یا تاریخاشون داره میگذره یا عیبی ایرادی چیزی دارن اصلا نمیتونست اعتماد کنه البته حق هم داشت چون همچین چیزی ایران نیست و خیلی عجیبه.
ولی من چون قبلا شنیده بودم اعتماد کامل داشتم و خریدمم انجام دادم کلی هم لذت بردم
چه بد که هوا جوری نیست که بشه نهایت استفاده رو از 3 روز تعطیلی ببرین ایشالا تو خونه خیلی خیلی بهتون خوش بگذره عزیزم
سنجافکو ببوس:***
دوشنبه 4 خرداد 1394 ساعت 10:23 ق.ظ
پاسخ:
مرسی الی جان البته ما دو روزش رو رفتیم بیرون اگه به خاطر هوای اینجا بخوای قید بیرون رفتن رو بزنی باید 10 ماه از سال توی خونه باشی!
آره در ایران این تصور هست که اگه کسی داره حراج می کنه یا جنساش کیفیت نداره یا داره تغییر شغل می ده یا چک داره دست مردم و مجبور شده! البته من به هر سه تاش توی ایران برخوردم!
منم از این خریدا تو هلند زیاد کردم واااااااقعا حال میده!هم جنس خوب میخری هم قیمتش مناسب در میاد.
اگه یه روز خودم مغازه بزنم تو ایران حتما اینکارو میکنم چون به هر حال برای کسی که خرید عمده میکنه قیمتها خیلی پایین تر در میاد و میتونه همچین آفری به مشتریش بده! امی جون رو من حساب کن برای شروعش
دوشنبه 4 خرداد 1394 ساعت 10:39 ق.ظ
پاسخ:
تا حالا شدین دو تا! ببینم چکار می کنین!
مبارک باشه رژلبت عکس بگیر ازشون بزار ببینیم
شو راه بنداز اینجا دلمون باز شه امی
دوشنبه 4 خرداد 1394 ساعت 11:10 ق.ظ
پاسخ:
شو
بیا عزیزم مخصوص تو رفتم عکس هاشون رو از توی نت درآوردم و آپلود کردم:
برند Sensational این شماره 547:
http://s6.picofile.com/file/8190697442/maybelline_color_sensational_lipsticks_547_pleasure_me_red.jpg

این شماره 538:
http://s6.picofile.com/file/8190697542/maybelline_color_sensational_lipstick_910_shocking_coral.png

اینم شماره 912:
http://s3.picofile.com/file/8190697650/_35.JPG

امیدوارم آدرس ها از صفحه نزنه بیرون اما اگه به هم ریخته بود شماره هاش رو توی گوگل سرچ کن برات میاره.
سلام
امی وقتی می‌گم زندگی روتین عادی جذاب تره به همین خاطره
کلن توی فرهنگ ما علاقه عجیبی به دونستن زندگی روزمره دیگری وجود داره(منظورم زندگی خصوصی نیستا زندگی روتین منظور من هست و الا سرک کشیدن در زندگی خصوصی بهترین تفریح عده‌ای از ایرانی هاست و بیشتر شامل زندگی سلبریتی ها میشه) از فرهنگ کشورهای دیگه اطلاع ندارم
لطفا بعد از این باز هم بیشتر و بیشتر از فرهنگ، قوانین و همین آداب انگلیسی ها بنویس مثل گذشته ها ممنون
موفق باشی
دوشنبه 4 خرداد 1394 ساعت 11:32 ق.ظ
پاسخ:
اگه نکته خاصی به چشمم اومد چشم .
واقعا تخفیف این مدلی وقتی انتظارش رو نداری خیلی میچسبه. حالا ایران همون مقدار تخفیفی هم که میدن به دل من که نمیچسبه چون همش با خودم میگم اینا قیمت رو بالا میگن اخرش یه تخفیفی میدن که منت سر مشتری بزارن. ولی خوب اونجا میدونی قیمتا واقعیه. فک کن من چند روز پیش رفتم یه کرم پودر بخرم صبح بهم یه قیمتی گفتن پول همراهم نبود نخریدم عصر رفتم فروشنده اش یکی دیگه بود یه قیمت دیگه گفت . منم دلم چرکین شدن و اخر سرم نخریدم
دوشنبه 4 خرداد 1394 ساعت 12:27 ب.ظ
پاسخ:
اوه چه فروشگاهی .
اینجا هم باید بدونی چی رو از کجا می خری، اینجا هم فروشگاه های لوکس کالاهاشون رو خیلی گرون تر از جاهای دیگه می دن که آفر هم بدن بازم قیمت هاشون بالاست و خرید ازشون به صرفه نیست.
سلام
چه جالب شد که این پستو گذاشتی و من متوجه شدم که بنک هالیدی یه مناسبت و تعطیلیه.
آخه دیشب با یکی از دوستام که قراره برامون دعوتنامه بفرسته گفت
.TOMORROW IS BANK HOLIDAY AND I WILL SEND IT IN THE EVENING . و من کلی با خودم گفتم ینی چی؟؟؟؟؟
دوشنبه 4 خرداد 1394 ساعت 12:32 ب.ظ
پاسخ:
چه باحال که همزمان شد، پس خدا رو شکر به موقع نوشتم .
Slm aziiiizam delam baratttt tang shode bud

Ey joooon khariiiid.....manam asheghe kharidam,,emi joon az bas gofti k kharid iran behtare manam har lebas ya vasilei k mibinam khosham miado mikharam
Mundam che jurii biaram in hamarooo
دوشنبه 4 خرداد 1394 ساعت 01:05 ب.ظ
پاسخ:
مواظب باش رزی، روز پرواز برات دردسر نشه ها، حواست به وزن چمدونت باشه.
سلام امی جون خوبی؟ دمت گرم خیلی پوستات معرکست ‌من یه دختر نوجوون افغانیم تو ایران زندگی میکنم میخوام برای دوره های زبان بیام انگلیس ،کاش بتونم ببینمت اونجا،خیلی استرس دارم واسه اومدن دعا کنین کارام درین بشه
دوشنبه 4 خرداد 1394 ساعت 01:28 ب.ظ
پاسخ:
لطف داری مرضیه عزیز. برای دوره زبان که تا اونجایی که می دونم خیلی راحت ویزا می دن تو فقط پول داشته باش بقیه اش حله البته اگه قانون هاشون رو باز عوض نکرده باشن.
سلام. میبینم که جذبه ای که چندروز قبل نشون دادم باعث شد زود بیای بنویسی!! ینی من همچی آدمی ام!
بسیار هم خوب و عاالی! این خریدها آدم رو مشتاق تر میکنه...اینحا هم بعضی فروشگاها اینطوری کار میکنن اابته تو لوازم آرایشی ک واقعا ایرانیا مقطوعن!! ینی انگار همین الان با دست خودشون از کارخونه دراوردن! یه جوری شده ک اگه جایی تخفیف زیاد بده سریع ب کیفیتش شک میکنیم!!
اینجا ایران! همه چیز برعکس!
دوشنبه 4 خرداد 1394 ساعت 01:43 ب.ظ
پاسخ:
دیگه ازت ترسیدم سودا زود پست بعدی رو گذاشتم منو نزنی!
می دونی آخه این که یک فرهنگ جا بیفته نیاز به سال های زیادی هست از طرفی هم متأسفانه جنس های تقلبی مخصوصاً توی لوازم آرایش در ایران زیاده و باید دقت کرد و فقط از فروشگاه های مورد اعتماد خرید کرد.
1 2 3 4 5 >>


  • جعبه جادویی