X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

من و همسرم در اروپا

دمت گرم داداش

پریشب می خواستیم بریم بیرون. بابای همسر خیلی خسته بود و نتونست برخلاف همیشه ما رو برسونه برای همین آژانس گرفتیم. راننده یک پسر جوون بود که وقتی گفت یک دختر و یک پسر داره خیلی تعجب کردم اصلاً بهش نمی اومد.

این آدم یکی از خوش اخلاق ترین و مؤدب ترین راننده هایی بود که به عمرم دیده بودم. با اینکه به گفته خودش توی ترافیک سر شب تازه از یک سرویس 50 دقیقه ای برگشته بود و قاعدتاً باید خسته و بی حوصله می بود اما تمام راه با روی خوش و لبخند به لب با ما حرف می زد سؤال می کرد جواب سؤالات ما رو می داد و از اون دسته آدم هایی بود که فقط انرژی مثبت از خودشون ساطع می کنن. من فکر کردم این فقط برداشت من بوده اما وقتی داداش همسر بهش گفت آقا دمت گرم که اینقدر خوش صحبت و پراز انرژی مثبت هستی فهمیدم این فقط حس من نیست، بعد وقتی رسیدیم همسر به جای 12 تومن کرایه، بهش 20 تومن داد و بقیه اش رو هم نگرفت متوجه شدم همسر هم انرژی مثبت گرفته و این نوعی جایزه بوده که بهش داده.

آخه یک راننده کم سن و سال با دو تابچه و کلی مشکلات اقتصادی و ... که کمرشکنه و می تونه کام خیلی ها رو تلخ کنه اینقدر مثبت، اینقدر مؤدب و اینقدر باحوصله می تونه باشه؟ خوش به حال اطرافیانش.  • جعبه جادویی