X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

من و همسرم در اروپا

پلیس اروپا و تشدید کنترل ها

دیروز شنبه طبق معمول شنبه ها رفته بودیم بیرون و تا شب بین بازارهای کریسمس چرخیدیم و لذت بردیم. خیلی خیلی شلوغ شده بود اصلاً نمی شد درست راه رفت همه جا یه عده می اومدن یه عده می رفتن یه عده یهو می ایستادن تا خرید کنن و راه بقیه سد می شد من که بعد از مدتی گیر کردن بین جمعیت رسماً با کالسکه زدم کنار و از همسر خواستم گنجشکک رو خودش ببره مارکت رو بهش نشون بده بچه خیلی ذوق داشت حیف بود به خاطر شلوغی نبینه.

شب موقع برگشت باز همسر بچه رو برد تا از نزدیک غرفه ها رو ببینه و به رنگ ها و نورها خیره بشه خودم هم یک جا که توی مسیر رفت و آمد مردم نبود ایستادم و شروع کردم به فیلم گرفتن. وقتی غیبتشون طولانی شد کمی از کالسکه فاصله گرفتم تا بتونم بین جمعیت پیداش کنم در همین لحظه یک پلیس بهم نزدیک شد و گفت خانم کالسکه مال شماست؟ گفتم بله و رفتم کالسکه رو برداشتم اونم بعد از اینکه مطمئن شد که حرکتش دادم رفت ... به نظرم بعد از حوادث تروریستی پاریس و حواث مشابه دیگه اش در دنیا، کنترل امنیتی پلیس کشورهای اروپایی بیشتر شده و مواظبن که کسی کیف یا چیزی که مشکوک هست رو بین جمعیت نذاره و بره.

البته قیافه من اصلاً به داعشی ها نمی خوره! اما خوب وقتی از خود اروپا دخترا و پسرا به این گروه تروریستی پیوستن اونا حق دارن به همه چیز شک کنن.

برای همسر که تعریف کردم گفت فکرش رو بکن داعشی ها الان بین این جمعیت بمب گذاشته باشن ... به مردم نگاه کردم حتی تصور انفجار و جسدهای متلاشی هم برام ترسناک بود ... این دیگه چه بلایی بود که توی قرن 21 روی سر مردم دنیا نازل شد؟   • جعبه جادویی