X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

من و همسرم در اروپا

تشکر

دیروز 5شنبه 23 جون، بریتانیا از اتحادیه اروپا جدا شد و شوک بزرگی به اروپا وارد کرد برای همین تصمیم گرفتم لااقل من یکی بمونم و از شما جدا نشم یه وقت شما هم شوکه نشید بسه دیگه چقدر جدایی تو جدایی! شوخی کردم باز یکی نیاد بگه مگه کی هستی؟ خودتو لوس کردی و از این حرفا، شوخی بود جانم بازم تأکید می کنم شوخی بود!

اما جدی بخوام بگم باز هم شما من رو شرمنده محبت هاتون کردید پست قبل هم از اون پست هایی بود که چون جوابم به همه کامنت ها یکی بود به جای تک تک جواب دادن اینجا می خوام در جواب همه دوستان عزیزی که کامنت یا پیغام خصوصی گذاشتن بگم چششششششششششم، از صمیم قلبم ممنونم از همراهی ها و محبت هاتون، به خاطر شما هم که شده بازم می مونم و می نویسم هرچند ممکنه کمی دیر به دیر باشه ولی امیدوارم بتونم ادامه بدم چون هرچقدر توی این مدت فکر کردم دیدم برای خودم خیلی سخته که اینجا رو تعطیل کنم خیلی بهش انس گرفتم اصلاً اگه این وبلاگ نبود اون روزهای اول مهاجرتم رو شاید نمی تونستم به خوبی تحمل کنم و غم تنهایی و غربت من رو از پا مینداخت اما حضور شماها و حرف زدن مرتب با شماها باعث شد دلم به داشتنتون گرم باشه.

یه عده پیشنهاد اینستاگرام دادید باید بگم اونجا مدتیه یک اکانت ساختم ولی هیچ فعالیتی ندارم جز دیدن صفحات مورد علاقم، یعنی خودم هیچی ننوشتم اما اگه یک روز تصمیم گرفتم اونجا هم بنویسم یا عکس بذارم آیدیم رو بهتون می دم همه بیاین اونور!

این پست فقط برای تشکر از شما عزیزای دلم بود، همیشه شاد باشید .
  • جعبه جادویی